Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Bez půjček to někdy nejde


Dokážu si živě představit, jak na tom finančně jste. A neudiví mě ani to, když jste na tom dobře, ani to, když vaše poměry zrovna za nic nestojí. Tak to prostě chodí, že se lidé mají někdy dobře a někdy mizerně. Je to realita našich životů.

Není tedy vyloučené, že právě žijete v nezáviděníhodných poměrech a zvažujete, jak jenom to zlepšit. A možná tápete, a ne a ne přijít na schůdné řešení. A kdybyste potřebovali poradit? Pak jsem tu pro vás. Protože já bych pro vás jednu radu měl.

Když vám scházejí peníze, co kdybyste si je zkrátka půjčili?

peníze eura

Možná už vás to napadlo, možná ne. A možná jste právě opáčili, že vás to také napadlo a zkusili jste to, ale z banky vás vyprovodili s tím, že nejste bonitní. Nelíbily se jim možná vaše nízké příjmy a možná záznamy v registrech dlužníků, nepomohli vám a jste tudíž tam, kde jste byli, navíc připravení o iluze. A pak bych pro vás měl doplňující doporučení. Abyste to hlavně nevzdávali. Protože u nás nemáme jenom takto nepřívětivé a přísné banky. Máme i nebankovní společnosti. A tam už jste štěstí zkusili?

Pokud ne, určitě zvažte i tuto možnost. A kromě zvažování se pro ni nakonec i rozhodněte. Zejména pokud máte nějaký ten nemovitý majetek.

peníze eura

A v čem jsou takové nebankovní hypotéky jiné? Proč vám tvrdím, že by měla být vaší volbou zrovna nebankovní hypotéka a ne něco jiného? Hlavní předností je tu to, že nebankovní hypotéku dostanete i tehdy, když nejste tak dokonalí, abyste vyhovovali požadavkům bank. Tady jenom zastavíte nějakou svou nemovitost a tím máte natolik dobře zaručené splácení, že se vám nebude nebankovní společnost zdráhat půjčit. A vy tak dostanete klidně i velké peníze, se kterými se vám bude lépe žít.

A navrch vám tu nastaví podmínky splácení tak, abyste si s tím poradili a nezjistili tak jednoho dne, že nejste schopni půjčené peníze vrátit a jste na tom tedy ještě hůř než v době, jež vzetí si půjčky předcházela.