Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vždy online

Všichni víme, že v poslední době je počítač a další podobné věci, jako například tablet anebo mobilní telefon, tak jsou velice důležité, a to nejen kvůli tomu, že spojují lidi. Protože je opravdu prima, když si vlastně můžete zavolat telefonem anebo počítačem přes Skype, kdykoliv se vám chce a můžete si takhle zavolat opravdu s kýmkoliv. Tohle mě opravdu baví. Protože si také vzpomínám, jak jsme jednou s přáteli jenom, tak náhodně volali různá čísla. Kolikrát se nám také stalo, že jsme si opravdu vytočili někoho, kdo byl v našem věku. Takže to potom dopadlo tak, že jsme si také přes počítač volali přes Skype anebo jsme si psali různé zprávy.

Denně jsem online.

To bylo ještě opravdu v té dřívější době, kdy už počítače sice byly rozšířené, ale ne tak moc, jako nyní. Protože navíc v té době, kdy jsem tohle dělala, tak měl počítač doma asi každý třetí člověk. Nyní to už je úplně každý člověk, kdo má doma počítač anebo i více počítačů. Počítače se využívají také samozřejmě na práci a nejenom na zábavu, jak jsem již zmínila kvůli Skypu. Dokonce moje máma a také můj otec, tak oba dva pracují přes počítač. Pracují jak v práci, tak také samozřejmě z domu. Moje maminka hlavně pracuje velice často z domu, protože ona sama říká, že chce být ještě chci blíže rodině.

Bez počítače to nejde.

Pracuje na plný úvazek, ale dva dny v týdnu tráví doma, takže je doma čtyři dny v týdnu. Když počítám tedy vlastně i víkendy. Mně se tohle opravdu hodně líbí. Také jsme na to zvyklí doma, proto také naši maminku vůbec nerušíme, když pracuje z domu. Podle mého názoru jsou počítače v tomhle smyslu opravdu perfektní, protože dokážou to, že rodina může být více spolu a doma. A komu by se nelíbilo, aby mohl vydělávat peníze a zároveň být velmi často s rodinou. V dnešní době je toho už tolik možné, že mnoho lidí tomu ani nemůže uvěřit. Ale i skvělé věci se dějí.