Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vše pro váš sklad


Pokud máte firmu která vyrábí jakékoliv výrobky, nejspíš je musíte někde skladovat, než si je převezmou zákazníci a další odběratelé. Některé firmy vyrábí jen zboží na zakázku podle zadaných kritérií a musí vyrobit přesný počet kusů podle objednávky. Je potřeba začít vyrábět včas, aby se předešlo průtahům a zákazník nemusel čekat. Ten má totiž většinou kusy přesně napočítané zase pro účely své výroby, a jakýkoliv výpadek z vaší strany by pro něj mohl být problém, který by dokonce mohl ohrozit i celou existenci jeho firmy. Pokud nechcete přicházet o zákazníky, plánujte výrobu centrálně a nejlépe pomocí počítačového systému, který vám usnadní plánování výroby i nákup materiálů, ze kterých vyrábíte.

Mít výrobní software je důležité jak z hlediska efektivity výroby, tak z hlediska ekonomiky firmy, protože díky softwaru budete vědět jaké materiály vám dochází a co bude potřeba objednat. Stačí sledovat skladové zásoby a budete hned vědět na čem jste.

sklad přepravky

Abyste mohli vyrobené zboží včas odevzdat odběrateli, je potřeba ho mít vyrobené včas. Je nutné zboží zkontrolovat a zabalit aby si ho zákazník mohl odvézt. Mnohé firmy si k obchodním partnerům, kteří pro ně vyrábí různé zboží, dodávají svoje obalové materiály, které jim vyhovují. Ať už jde o výrobu potravin nebo o výrobu komponentů do aut, je potřeba mít výrobky někde uskladněné a zabalené tak, aby se nezkazily nebo nedošlo k jejich poškození.

barevné přepravky

Mnoho firem si oblíbilo naše přepravky, IBC kontejnery a další obaly, protože se snažíme jít s dobou a pravidelně vyvíjíme nové výrobní technologie, inovujeme rozměry a typy přepravek a beden a nabízíme to nejlepší pro všechna odvětví výroby. Vyzkoušejte pro své potřeby třeba nový Autostore box, který je zcela recyklovatelný a skvěle se stohuje na sebe. Má žádané rozměry a hodí se pro uskladnění mnoha výrobků.