Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vlahé osvěžení

Osvěžení ve vodě je úplně to nejlepší, co se dá dělat v těchto horkých dnech, kterých bude jistě ještě spousta. Hupsnout do vody a zůstat tam co nejdéle, to je řešení, jak má být. Samozřejmě, ne každý má na zahrádce místo na takový bazén, tak si lidé kupují jen menší, kulaté, které mají takový ten nafukovací límec, jistě to račte znát. I to dokáže udělat co má, je to příjemná relaxace po těžkém pracovním dni. Jenže, jsou takové zahrádky, kde ani tento bazén dát nelze z různých důvodů. Především je to nedostatek místa. Další důvody netřeba rozebírat, prostě jsou. Co dělat? V takovém případě lze doporučit jinou věc. Je stejně výborná, jen plavání bude asi poměrně obtížné, ne-li nemožné. Toto řešení se nazývá solární sprcha a pokud máte rádi vodu, nelze jinak než ji vřele doporučit.

sprcha a skok do vody

Samozřejmě, že nemusí sloužit jen těm, kteří nemají bazén, může sloužit i těm, co jej mají. Ba právě tato sprcha by měla být u každého bazénu povinnou výbavou. Ani totiž netušíte, co ve na vaší pokožce do vody vnášíte. Takže takové osprchování před vstupem do bazénu není vůbec od věci. Tato sprcha nepotřebuje žádné elektrické vedení, zapojení do zásuvky, či dokonce elektrické kabely.

sprchová hlavice

Nic takového. Vše zařídí právě ona solární energie, která vodu ohřívá na přijatelnou teplotu. Pokud byste měli zájem, tak vězte, že je jich více druhů a všechny jsou upraveny tak, aby nebylo třeba žádné složité montáže. Nejsou primárně určeny jako přenosné, ale pokud ji chcete později přemístit, není v tom žádný problém. Problém bude už jen to, kde ji koupit. Dávejte si pozor na podvodníky, kteří vám nabídnou aušus, který ani nesložíte. Ti pak na nějaké stížnosti nereagují, protože peníze již mají. Já vám doporučím obchod, kde vám naopak ještě poradí i před koupí sprchy samotné. Klikněte na link či odkaz výše (ten barevný text) a jste na jejich webu.