Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Už si nezapálíte


Kouření je pro mnohé lidi celkem velký problém, protože samozřejmě dobře ví jaký dopad může mít na jejich zdravotní stav, ale nedokážou přestat. Zejména ženy, které chtějí otěhotnět, by dlouho před otěhotněním měly přestat kouřit úplně. Nejlepší je samozřejmě nezačínat vůbec, ale když už začnete, včas si rozmyslete zda budete potřebovat přestat. Odvykání je totiž běh na dlouhou trať.

Naprostá většina kuřáků začíná kouřit už na střední škole, a berou do ruky cigaretu. Ty jsou snadno k dostání, a i když je jejich prodej omezený plnoletostí, vždycky se dají nějak obstarat. Kromě nikotinu obsahují spousty dalších zbytečných chemikálií, které dokážou barvit prsty, obličej i oblečení. Kouř z běžných cigaret je trnem v oku většině nekuřáků, a vzájemná nevraživost se snižuje až poslední roky, kdy se na trhu dostaly elektronické cigarety. Právě na ně řada kuřáků přechází. Proč?

elektronická cigareta

Elektronické cigarety nebarví oblečení ani kůži, a hlavně tolik nezapáchají. Produkují sice silný kouř, ale ani ten není tak cítit jako ten z běžných cigaret. Zatímco cigarety jsou striktně zakázány třeba ve vestibulech, na nádražích nebo zastávkách, elektronické cigarety jsou víceméně tolerovány. Hlavním důvodem je to, že tak nejsou cítit.

muž vape

Kouření elektronických cigaret je daleko méně nepříjemné než kouření běžných cigaret. I velká část kuřáků potvrzuje v různých průzkumech, že kouření elektronických cigaret je jim příjemnější. Vybrat si můžete z velkého množství zařízení, která se musí nabíjet, protože náplň se zahřívá pomocí vestavěné baterie. Liquid vape si můžete koupit v mnoha provedeních. Kromě klasické náplně která chutná jak cigarety si můžete dopřát mnoho ovocných příchutí v různé intenzitě. Náplně dnes koupíte i běžně v trafikách, takže je nemusíte shánět jen na internetu. Ochutnejte ji také, nejspíš vás překvapí.