Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Technika pro všechny

Myslím si, že technika je pro nás lidi opravdu hodně důležitá a také velmi prospěšná. A vlastně když to tak vezmu, tak technika není jenom prospěšná pro nás lidi, ale také pro zvířata, protože kolikrát vidím, jak třeba někteří majitelé pejsků mají opravdu krásná vodítka, která se vždycky samy navinou, takže pejsek má také více pohybu a prostoru a není jenom uvázaný na krátkém vodítku. Tohle se mi opravdu hodně líbí. Anebo také velice oceňuji takovou techniku, která třeba se dá využít i u slepic anebo různého jiného ptáka domácího. Líbí se mi takové nápojové misky.

Technika je už vyspělá.

Ty jsou velice čistotné a také praktické, protože se do těchto pítek vůbec nedostanou slepice, takže se z nich jenom mohu napít, což je právě jejich účel. Protože pokud chováte slepice, tak jistě víte, že slepice opravdu do všeho moc rády hrabou a všechno rozvrhu a všechno potom v okolí vypadá velice špinavě a nevzhledně. Takže pokud bude mít slepice a pro ně perfektní pítko, které je speciálně nastavené, aby se do nich nedostala ptačí noha, tak potom nebudete mít problém s tím, že slepice budou mít ušpiněnou vodu. Také mě velice těší to, že tyto technické vymoženosti, ze kterých může zvíře pít, také jsou pro psy.

Technika mě moc baví.

Tohle mě opravdu nejvíce těší, protože my máme velikého psa, který když strčí hlavu do své psí misky, tak je voda všude okolo. Takže denně několikrát musím uklízet kolem psí misky. Proto jsem ráda, že existují elektronické nápojové misky a jsou opravdu k dostání i pro našeho velkého psa. Také jsem vděčná za to, že existuje vyhřívaná psí dečka. Vůbec jsem netušila, že taková vymoženost je i pro naše psi miláčky. Protože my jsme měli psa po operaci, takže potřeboval hodně teplo. Tak jsem využila služeb příjemné nahřívací dečky, kterou náš pejsek velice často a dlouho využíval. Tady jde tedy pak vidět, že technika neprospívá jenom nám, ale také našim zvířecím miláčkům.