Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Sportem k pěkné postavě


Sport mi byl vždycky blízký a bavilo mě sportovat. Abych se vám přiznala, tak jsem si nedokázala představit, že bych nemohla sportovat. Nebo třeba kdybych měla nějaký úraz. A právě kvůli úrazu bych nemohla dělat sport. Víte, co mě nejvíce baví? Jízda na kole anebo také kolečkové brusle. Na kolečkové brusle jezdíme velice často s mou kamarádkou. Řekly jsme si, že po těhotenství, když nám nejde nic shodit, některá nadbytečná kila, takže budeme sportovat. A to hlavně jezdit na kolečkových bruslích. Dozvěděla jsem se, že právě na kolečkových bruslích se opravdu skvěle hubne a také se díky kolečkovým bruslím skvěle tvaruje postava.

Moc ráda sportuji.

Samozřejmě, že s kamarádkou jsme nechtěly být žádné kulturistky. Ale zase jsme chtěly mít pěknou postavu, tak cvičíme. Také se nám líbí, že právě naši partneři nás v tomto sportu opravdu hodně podporují. Nedokáži si představit, kdyby nám řekli, že zanedbáváme děti a že raději sportujeme. Tohle naštěstí vůbec nepřipadá v úvahu. Přeci na tom není nic špatného, když žena po porodu, tedy alespoň dva roky po porodu chce zformovat svou postavu, někdo dokonce formuje postavu už i půl roku po porodu. Jenomže já jsem čekala dva roky, chtěla jsem být stále s dítětem a nechtěla jsem se zatěžovat různými dietami, takže jsem se sportem začala opravdu později.

Koupila jsem si nové brusle.

Ale co? Vždyť to přece nevadí. Nikoho to netrápí. Navíc mému partnerovi vůbec nevadilo, že mám ještě sedm kilo nadváhu a že mám ještě velké břicho po porodu. Jenomže tohle se samozřejmě může všechno změnit. Nyní už mám dva a půl kilogramu dole a také už vidím a cítím, že mi jsou velké tepláky a kalhoty, takže možná třeba už ke konci léta budu nakupovat jiné oblečení. Z velikost 40 třeba budu mít opět velikost 36. Už se na to těším. Ale jenom budu doufat, že mi tohle také vydrží. Některé ženy potom přiberou, protože se stane jojo efekt, ale i tak se sportem nikdy nepřestanu.