Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Rezervační online systém pro výuku jógy

Jóga v interiéru

Provozování výuky jógy je vázáno na vhodná prostředí. Nejčastěji to bývají uzavřená sportoviště, případně obytné místnosti, upravené pro dostatečně velký počet zájemců, s vhodně koncipovanou podlahou a s možností přísunu čerstvého vzduchu. Pravidelné větrání je zejména pro jogínské lekce klíčové, protože je ve hře správné dýchání, a s přebytkem oxidu uhličitého, jak jistě uznáte, nebude mít cvičení pozitivní efekt.

jóga v interiéru

Poskytování lekcí jógy je v uzavřených prostorách ideální zejména na podzim a v zimě, kdy je prostředí vytápěno na pocitově příjemnou teplotu, a kdy se také počítá s tím, že se tu cvičenci budou pohybovat naboso a pouze v lehkém přiléhavém oděvu.

Jóga v přírodě

Mnohem příznivější vliv zejména na psychiku má cvičení v exteriéru. Za tímto účelem lze doporučit vybraná prostředí volného prostranství, kde je velmi působivý výhled do okolního prostoru, s modravým nebem a sluncem nad hlavou a s travnatým povrchem. Doporučit lze zejména blízkost říčních toků, kde je dostatečný klid a zároveň mnoho zdraví prospěšných záporných iontů. Vhodné jsou například řeky Úhlava v úseku mezi Klatovy a Přešticemi anebo Berounka na horním toku od Dolanského mostu až ke Zbečnu.

jóga v přírodě

Přehled o objednávkách klientů

Jestliže chcete provozovat kurzy jógy pro veřejnost, měli byste svým klientům nabídnout možnost přehledné rezervace pro výukové lekce prostřednictvím online rezervačního systému. Rezervační software je již běžnou součástí mnoha sportovišť a dalších akcí, kde přichází do vzájemného kontaktu více osob, a z tohoto důvodu je nutné udržet v situaci přehled a nabízet služby tak, aby odpovídaly vaší reálné kapacitě. S touto technologií se pak nemůže stát, že byste někomu cosi přislíbili a pak se museli omlouvat a příslib odřeknout jen kvůli chaosu, který v objednávkách máte.