Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Psí společnost

Vždycky jsem si říkala, že když už konečně budu bydlet sama a bez rodičů, že bych si pořídila domů nějakého pejska. Protože moji rodiče byli stále zastáncem toho, že zvíře udělá doma jenom samý bordel a nebude potom nic uklizeného. Já to chápu, že pes umí udělat opravdu veliký nepořádek a bordel a také toho hodně poničí, ale jsou také zase lidé, kteří si přejí mít doma psa, a to za každou cenu. A tohle byl samozřejmě hlavně můj případ. Protože já celý život už jsem si přála psa, ale rodiče mi ho vůbec nechtěli dovolit. Zkoušela jsem rodiče také všemožně přemlouvat a slibovat jim, že se budu o štěně sama starat, ale nikdy to nedopadlo dobře.

Psí parťák do života.

Bohužel jsem se nikdy neprosadila svou. Nevím, jestli to dobře nebo špatně. Ale každopádně jsem věděla, že jakmile dosáhnu dospělosti a potom budu třeba sama anebo s přítelem někde bydlet, že si rozhodně pořídím nějakého roztomilého psa. A jak to dopadlo? Samozřejmě, že vás to zajímá a já vám to řeknu. A když jsem potom už konečně bydlela sama s přítelem, tak jsem neodolala tomu, že jsem si pořídila štěňátko. A protože jsem hodně aktivní člověk, pořídila jsem si štěně Akita Inu. Protože toto plemeno se mi opravdu už hodně dlouho líbilo a já jsem si řekla, že právě takového pejska bych chtěla mít doma.

Akita Inu miluji.

Podívala jsem se proto na webové stránky kenichiai.com, kde jsou různá štěňátka právě plemene Akita Inu. A pokud je vy jste hodně aktivní a akční a máte rádi pohyb a zábavu, tak vám doporučuji samozřejmě také toto plemeno Akita Inu, které je velice živé a společenské. Také se dá lehce vychovat, takže se nemusíte bát, že byste měli doma psího nezbedu. A štěně Akita Inu bude pro vás jistě ten nejlepší parťák do života. Já sama jsem si řekla, že bych někdy v budoucnu také chtěla chovat Akita Inu, moc by mě to bavilo chodit na psí výstavy.