Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Podnikání na Plzeňsku s virtuálním sídlem


Chystáte se pronajímat sportovní potřeby, například vodácké vybavení a lodě pro plavbu na Berounce? Berounka je z vodáckého hlediska velmi atraktivní řeka, široká, přehledná, s krásným prostředím, a půjčovny lodí tu mohou zaznamenat úspěch. Mohou je pronajímat na víkendové i týdenní akce a tímto způsobem zajišťovat zajímavé rekreační sportování pro veřejnost.

půjčovna lodí

Podnikatelů, kteří se starají o podobné služby, je v republice celá řada, ti prozíraví si ale dávají dobrý pozor na to, aby nebyli v hledáčku lidí, kteří je znají například jako sousedé nebo lidé z ulice. Figuruje tu totiž docela obyčejná závist, a mnohdy je lepší mít zřízené sídlo firmy jinde, a také mít i jinde svou provozovnu. Utajení provozování živnosti není problém, samozřejmě před úřady to nejde a ani to nemá smysl, ale před lidmi z ulice naopak ano. Čím méně lidí o vašem podnikání ví, tím lépe.

virtuální sídlo firmy

Půjčovny vodáckého vybavení mohou spolupracovat i s cestovními kancelářemi, které zajišťují pro vodáky doprovodný program nebo průvodce, organizují plavbu a starají se i o místa pro táboření a zajištění občerstvení, a k uzavírání smluv a partnerství s externími firmami se může hodit jak virtuální sídlo firmy v Plzni, tak i zasedací místnost.

Tu můžete využít pro podpisy smluv a pro obchodní jednání, a také pro plánování provozování živnosti. Majitelé půjčoven lodí také spolupracují s provozovateli kempů a mohou mít pronajaté prostory pro uskladnění lodí přímo v terénu. Toto je práce spíše pro milovníky sportu a přírody a zejména pro nadšence, kteří jsou stále někde v terénu, a právě tehdy se může virtuální kancelář v Plzni hodit. Budete tu mít k dispozici i kuchyňku a v zasedací místnosti je klid a potřebné zázemí pro veškeré administrativní činnosti. Výhodou je samozřejmě blízkost řeky Berounky, a pokud bydlíte nedaleko odtud, pak i blízkost vašeho bydliště.