Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Pěkná autíčka

Je opravdu hodně lidí, kteří vždycky něco sbírají. A jsou to sběratelé. Když to tak vezmu, tak sběratelství mě opravdu hodně baví. Protože jsem také slyšela už mnoho názorů, že že když člověk něco sbírá a je sběratel, tak se potom taky cítím více v pohodě. Protože tento člověk, sběratel se potom opravdu nikdy nenudí. Protože když nemá člověk sběratel co dělat, tak se samozřejmě věnuje své sbírce. A tohle mohu potvrdit. Protože můj dědeček jako mladý sbíral krabičky od sirek. A také musím uznat, že můj dědeček toho má opravdu hodně. Někdy bych je ani ne spočítala, protože těchto krabiček od sirek je možná až dva tisíce kusů.

Malá model tramvaje.

Dědeček byl opravdu vášnivý sběratel a také jednu dobu sbíral modely aut. Byly to opravdu krásná autíčka a většinou praví angličáci. Potom, kdy dědeček svou sbírku předával mě, tak jsem byla na to náležitě pyšná a vážila jsem si toho. Já mám stále schovanou sbírku krabiček od sirek a také modely aut. Samozřejmě, že některé modely aut jsem také dala svému synovi, ale jenom takové modely aut, které nebyly tak vzácné. Pokud i vy byste chtěli začít sbírat modely aut, tak se můžete podívat na webové stránky macmodel.cz, kde seženete opravdu krásná malá autíčka a další druhy modelů aut.

Policejní autíčko.

Mně se tohle opravdu hodně líbí, proto jsem řekla svému příteli, že bychom si mohli pořídit nějakou kvalitní vitrínu, kam bychom dali naše krásné modely aut. Příteli se tohle naštěstí líbilo, takže jsme do chodby pořídili opravdu nádhernou vitrínu, kam jsme modely aut a dali. A vystavili jsme tam také asi dvacet anebo třicet krabiček od sirek, aby se každý mohl podívat, jak to u nás v rodině chodí a jací jsme vášniví sběratelé. A modely aut Macmodel jsou také v různé velikosti a také typech. Najdete tady také populární a legendární Tatry a další retro autíčka, jako Trabant a podobně.