Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Péče o tělo zevnitř

Co se vám vybaví jako první, když se řekne “péče o tělo”? Většina lidí si asi vzpomene na pleťovou a tělovou kosmetiku. Ta má samozřejmě své místo v celkové péči o tělo, ale není to všechno. Stav našeho organismu začíná uvnitř našeho těla, nikoliv zvenčí. A proto je důležité věnovat péči tomu, co jíme, pijeme, a jak dobře spíme. To všechno má vliv na to, jak vypadáme.

pokožka vrásky

Když nebudeme řešit problémy s váhou a budeme se věnovat čistě pokožce, musíme si uvědomit, že právě ta je odrazem naší životosprávy. Nikdy nebudeme mít krásnou pleť, pokud jíme převážně nezdravá jídla. Hromady tuku a polotovarů jedno jablko týdně opravdu nevytrhne. Pokud chcete vypadat dobře a to co nejdéle, musíte se o sebe starat hlavně zevnitř. Pokud je organismus v pohodě, nebudete muset používat tolik přípravků, které se používají zvenčí.

K tomu, aby naše tělo dobře fungovalo nejen uvnitř ale i zvenčí, nám pomáhá strava. Jen málokdo ale dokáže pokrýt stravou všechny látky, které tělo potřebuje. Potřebuje totiž mnoho vitamínů, minerálů a dalších látek, jako je například kolagen nebo kyselina hyaluronová. Právě tyto látky mají na stav pokožky a pleti velký vliv.

kolagen tablety

Nejen vzhled
Zrovna kolagen je látka, která má obrovský vliv na vzhled, ale hlavně na zdraví. Je totiž obsažen v kloubech, a pokud je ho v nich málo, vzniká artróza. Vyhnete se jí tak, že budete kolagen pravidelně užívat. A začít byste s tím měli už okolo třicítky. V této době totiž klesá hladina kolagenu a proto je dobré jej začít užívat. V záplavě kolagenů je pro někoho těžké si vybrat ten správný. Nejlepší je rybí kolagen, který je snadno vstřebatelný a má velké účinky. Vyzkoušejte například rybí kolagen s kyselinou hyaluronovou
orcacollagen.cz. Spolu tyto složky fungují skvěle, jejich vliv na vaši pleť budete vnímat už za několik týdnů. Nápoj si připravíte snadno sami doma – stačí rozmíchat obsah sáčku s vodou.