Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nosíte ho s sebou?


Když se podíváte do učeben vysokých škol, všimnete si jedné věci – v drtivé většině mají studenti produkty od Applu, a to na mnoha fakultách. Apple svoje produkty umí nejen vyrábět kvalitně, ale má i velice působivý marketing. I proto je jedničkou na trhu již řadu let za sebou. Nabízí nejen klasické stolní počítače, ale i notebooky a tablety. A právě tablety jsou zařízení, které bylo částí veřejnosti přijato s nadšením, zatímco druhá část publika jen opovržlivě pozvedla obočí.

tablet ipad

Někteří lidé zkrátka nemohli uvěřit tomu, že hybrid počítače a telefonu by mohl mít úspěch. Jenže přesně to se stalo. iPad má dotykovou obrazovku a je vybavený speciálním perem, takže se po obrazovce dá kreslit a psát jako na papíře. A to je jeho obrovská výhoda oproti klasickému notebooku. Dnes už se sice najdou i hybridy notebooku a tabletu s odnímatelnou obrazovkou, která se dá ovládat dotykem, ale iPad jasně vítězí v prodejích i po letech. iPad má skvělou odezvu, nabízí spoustu nejen kancelářských funkcí a lze s ním dělat opravdu zajímavé věci.

Vysokoškolští studenti mu dávají přednost na celé čáře a nosí ho do hodin místo notebooku. Je totiž extrémně lehký a hlavně má kompaktní rozměry, takže se není co divit, že si našel místo nejen v taškách mladých pánů, ale i v dívčích kabelkách.

ipad obal

K iPadu se dá pořídit spousta příslušenství, díky kterému je užívání tohoto tabletu ještě lepší. Kromě tužky si můžete pořídit třeba kvalitní obal na iPad https://www.ipouzdro.cz/ipad/, díky kterému bude tablet v bezpečí a nerozbije se při převážení. Dotyková obrazovka snadno praská a tak je lepší mít vždy zařízení v obalu. Pořídíte i speciální stojan s klávesnicí, díky které můžete na iPadu psát jako na notebooku. Pokud iPad zvažujete koupit, nezapomeňte ho vyšperkovat právě aplikacemi, které vám usnadní práci i studium jakéhokoliv oboru. S nadsázkou se dá říct, že vám pomůže dostudovat.