Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nestíháte?


Domácnost jako ze škatulky
Některé ženy mají doma muže, který je z domova naučený tak, že přijde z práce, sedne si a už nic nedělá. Vše nechává na ženě – péči o děti a samozřejmě i o domácnost. V domácnosti ale žijí oba dva a tak by se měli rovným dílem starat i o domácnost. Pokud oba dva chodí do práce a nosí domů peníze, není jediný důvod, proč by měla žena dřít i po příchodu z práce. Každý normální muž chápe, že i on jí, používá místnosti, dělá nepořádek a nosí oblečení, které je potřeba vyprat. V rozumných domácnostech se partneři o péči o domácnost i děti dělí, protože chápou, že děti jsou jejich společné a v domácnosti žijí oba. Jestli to ten váš muž nechápe a trvá na tom že doma nic nebude dělat, můžete se ho zeptat, zda podle něj bude lepší paní na úklid nebo úklidová firma. Možná si potom rozmyslí jestli bude něco dělat nebo ne.

paní uklízečka

Málokdo si uvědomuje kolik práce to je
Záleží samozřejmě na tom jak celku domácnost máte, ale pokud přijdete z práce a doma vás čeká hromada špinavého nádobí, neutřený prach, nepověšené prádlo a špinavá podlaha, možná je čas si opravdu nějakou výpomoc s úklidem pořídit. Na trhu funguje velké množství úklidových firem, které nabízí buď hospodyně a nebo celé úklidové čety. Ty jsou vhodnější spíše pro velké úklidy například po stěhování nebo malování, ale na běžnou domácnost vám stačí pomocná ruka nějaké hodné a pečlivé paní, kterou úklid baví.

kbelík s vodou

Proč se dřít se vším sama?
Proč by se žena měla se vším dřít sama? Život přece není o tom abychom ráno vstali za kokrhání kohouta a večer padli vysílení do postele už v podvečer. Lidé kteří neustále pracují ať už v zaměstnání nebo doma mají velmi blízko k vyhoření. Jsou neustále ve stresu že něco nestihnou, a proto je lepší se nestresovat a alespoň občas úklid přenechat profesionálům, kteří vám pomohou za pár hodin uklidit vše co nestíháte.