Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Móda 90s

Poslední dobou můžeme pozorovat jak už na internetu, sociálních sítí, nebo třeba i venku že devadesátá léta jsou s námi pomalu, ale jistě zpět. Tuhle módu můžeme vidět hlavně na mladší generaci, kteří právě žijí těmi sociálními sítěmi. Jako je instagram, tiktok a podobně. Udržitelný trendem jsou samozřejmě džíny, ty jsou tu s námi už několik let a stále se nosí. Jen se mění jejich vzhled, styl a barva. Jsou prostě jedničkou devadesátek. Dále si určitě vybavujete, jak vypadá džínová bunda. Tak i ta je na stupni vítězů v módě. Říkávám něco název Bodycon šaty?

móda

Dokážete si představit co se mezi tímhle názvem schovává. Jedná se o další mega trend devadesátých let. Jsou to šaty, které dokonale přiléhají k tělu. Díky tomu zvýrazní vaše křivky a přednosti. Určitě ale pokud se rozhodnete si takové šaty pořídit, tak si pamatujte, že takové šaty nejsou pro každou postavu. Měli byste se podívat po správném střihu, který vám bude přímo sedět na vaše tělo, stejně tak byste měli zvažovat i délku šatů., aby vám byli pohodlné. Můžeme se přesunout i do světa bot. Určitě znáte značky jako je Adidas, puma, Nike. Nejpopulárnější značky do současnosti.

móda

Kdo nemá Adidas nebo Nike jako kdyby ani nebyl.  Ale ne jenom tři pruhy svítili na teniskách, ale taky i na oblečení, které Adidas a Nike vyrábí. Ale kromě tenisek se hodně mezi mladými nosili i něco jako turistické boty. Pamatujete si na Martes? Ty hle byli ze všech nejoblíbenějších, stačilo si k nim dát flanelovou košili, nějaké potrhané, obnošení kalhoty a měly jste super set, za kterým se každý ohlížel. Tak že jak sami vidíte, tak tahle móda ještě neumřela a ožívá tady teď s námi a s mladou generací, která nám jí dokáže přinést. Pokud máte nějaké takové kousky ještě doma, tak z važte, zda je musíte vyhodit. Třeba se vám budou ještě hodit.