Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Kolečkové brusle

Začíná zrovna takové období, kdy lidé začínají co nejvíce sportovat. Tohle říkám hlavně kvůli tomu, protože jsou lidé, kteří třeba například nemají vůbec rádi zimní sporty. A k těm lidem, kdo nemá rád zimní sporty, tak patřím také já a můj přítel. Vůbec nemáme rádi zimní sporty, a to hlavně lyžování anebo bruslení na ledu. Já mám raději kolo. A sice ano, máte pravdu, že na kole se dá jezdit také v zimě. Jenomže já bydlím na vesnici, kde jsou většinou cesty tak zasypané sněhem, že na kole bych se asi spíš někde přizabila. Takže jsem opravdu ráda, že konečně už je skoro léto a mohu vytáhnout kolo.

Brusle jsou prima sport.

A na kole jezdím také, když prší anebo když fouká. Tohle mě vůbec nevadí, protože já velice ráda sportuji, a to hlavně na jaře v létě a na podzim. Zima není moje období. Nicméně ale pro letošek jsem se rozhodla, že bych také mohla zkusit něco jiného, nějaký jiný sport. A to jsem si řekla, že bych nejraději zkusila třeba kolečkové brusle. Jako malá jsem opravdu velice často a denně jezdila na kolečkových bruslích, a to hlavně s bratrem a když bylo krásné počasí. Dokonce to zašlo tak daleko, že jsme s bratrem dokonce byli dvakrát také na dětských soutěžích na kolečkových bruslích.

Mám ráda brusle.

Sice jsme nikdy nevyhráli, ale byla to veliká zábava a vůbec toho nelituji. Takže jsem si také pro letošní rok pořídila kolečkové brusle. Myslela jsem si, že se na tohle nezapomíná a že to budu umět. Bohužel jakmile jsem si stoupla poprvé v tomto roce na kolečkové brusle, tak jsem hned spadla a pěkně jsem si narazila kostrč. Byla to taková bolest, že jenom doufám, jestli se ještě někdy odhodlám na kolečkové brusle vlézt. A jaké máte sportovní zážitky vy? Nebo vás sport nebaví a raději jen sledujete sport v televizi? Já jsem ráda, že sport je a že mám vůbec možnost sportovat, protože díky sportu a jízdě na kole jsme shodila svých nechtěných osm kilogramů.