Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Kočárek 3v1

Kombinované kočárky – trojkombinace – možná si říkáte, proč si zrovna vybrat kombinované kočárky – trojkombinace, a proto vám dneska napíšu jaké jsou výhody a nevýhody těchto kočárku, abyste věděli, které si pořídit. Kočárek trojkombinace je něco jako 3v1, protože obsahuje hlubokou korbičku, která lze využívat ihned od narození. Sportovní sedačku, která je určena pro zvědavé děti, kteří rádi koukají na stromy či zvířátka. A třetí kombinací je autosedačka, kterou využíváte do auta, ale také z toho můžete udělat tzv. cestovní kočárek.

kočárky

Tyto kočárky se vyrábí v několika různých značkách. Na této stránce najdete retro kočárky, které mají velká kola, různé barevné dizajny a motivů. A na této stránce seženete trojkombinace do 10.000 Kč pro holčičku.

Typy kočárků:

Momentálně před sebou mám obrázek kočárku, který je bílo černý s puntíky.

Kočárek BABYLUX Margaret White trojkombinace s autosedačkou 0-10 kg. Jedná se o první kočárek, který byl vyroben na velkých kolech, který má moderní designem a skvělým odpružením, a proto bude vaše dítko usínat lehce.

Ke kočárku je možnost k zakoupení hliníkového podvozku, který je o 3 kg lehčí než ocelový.

kočárek

Korbička má měkkou matraci a mantinel, který se dá vyprat.

Takže pokud sháníte kočárek pro novorozené miminko do 10 000 kč nebo méně či více korun, tak neváhejte a nakupujte na jejich stránce. Anebo se můžete telefonicky domluvit a můžete navštívit prodejnu a podívat se na kočárky na vlastní oči. Což si myslím, že bude praktické než pak telefonicky řešit, že tomu něco chybí nebo je rozbité.

A teď se vrhneme na recenze:

Aneta K.

  • Wau, jsem nadšená. Nechala jsem si zaslat poštou a naprostá spokojenost. Vše tak jak bylo na obrázku, tak mám doma, neuvěřitelné.

Michal B.

  • Za chvíli se nám narodí dcera a přes tuhle stránku jsem si vybral ten správný kočárek pro holčičku, takže jsem překvapil i ženu a měla naprostou radost, protože jí kočárek vyhovuje při jízdě, a hlavně je to zdravé pro naší malou holčičku