Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Kdo se stará o vaše zuby?

Posloucháme to od malička, čistěte si zuby, dbejte o svůj chrup, navštěvujte pravidelně svého zubaře, choďte na dentální hygienu. A my bychom to rádi dodržovali, ale v některých místech naší republiky máme problém, nejsou tady zubaři, kteří by přijímali nové pacienty. A co hůř, mnohá města nemají ani zubní pohotovost a tak náhlé problémy se zuby musíte protrpět až do rána a pak se někdy doslova doprošovat svého zubaře, aby vás vzal na prohlídku mimo objednání, ale hned.

Lepší situace je v Praze a okolí. Potřebujete-li sehnat zubaře, můžeme vám nabídnout zubař Praha Clinicplus. Zde budete mít vše pod jednou střechou. Jak běžné pravidelné zubní prohlídky a to pro celou rodinu, tzn. včetně dětí, ale také zubní mikrochirurgii, implantáty, to vše můžete zařídit na jednom místě. Také zubní hygienu zde najdete. Severní Morava může jedině závidět.

zubař

Preventivní péče je částečně závislá i na vaší zdravotní pojišťovně. Nebudeme si nalhávat, že pokud je něco zadarmo, tak toho umíme využívat. A pokud nám zdravotní pojišťovna přispívá na dentální hygienu, měli bychom toho využít a tuto prevenci si naplánovat. Sami uvidíte, že dentální hygienistka dá vašim zubům řádně zabrat a budete odcházet s pocitem dokonale čistých a ošetřených zubů.

zubař

Když bolí zuby, je jen máloco, co pomůže od bolesti. Většinou nezbude než urychleně navštívit zubaře, který zub ošetří nebo v nejhorším případě vytrhne. Kdo už to zažil tak ví, že větší bolest snad neexistuje. A bohužel, i když si budete zuby čistit pravidelně a chodit na pravidelné zubní kontroly, náhlá bolest zubů se nedá vyloučit. Vedete své malé děti k pravidelnému čištění zubů? Měli byste je i v co nejútlejším věku vzít k zubaři, aby se seznámili s prostředím a zubař si získal jejich důvěru dříve, než jim bude muset řešit nějaký problém s jejich mléčnými zoubky. Nikdy není brzo.