Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Jestliže se narychlo stěhujete, můžete využít pro úschovu věcí skladový kontejner

Je docela pravděpodobné, že jste již někdy v životě zahlédli skladový kontejner, který slouží i pro přepravu zboží na kamionech, vlakových soupravách a zaoceánských lodích. U nás jsou kontejnery viditelné většinou na vlakových překladištích, hrají mnoha barvami a obvykle je při průjezdu krajinou nepřehlédnete. Kontejnery se vyrábí ve více rozměrech, nejčastěji jde o průřez ve tvaru čtverce o hraně dva a půl metru a délku šest metrů, kam se může vejít i téměř kompletní vybavení menšího dvoupokojového bytu. A právě ukládání předmětů z obytných prostor je důvodem, proč se některé firmy rozhodly kontejnery nakoupit a pronajímat.

skladové kontejnery

Pronájem kontejnerů z Prahy využijete například v případě náhlého stěhování, kdy chcete nebo musíte co nejrychleji opustit městský byt a nastěhovat se k rodičům anebo na chatu. Toto se může hodit třeba ve chvíli, kdy již nezvládáte platit drahý nájem, případně tehdy, chcete-li co nejdříve opustit město a odstěhovat se do klidné lokality na venkově.

přeprava kontejnerů

Kontejnery jsou bezpečné a skladné úložiště

Velkou výhodou kontejnerů je jejich skladnost a možnost položit je prakticky kamkoli, kde je volná rovná plocha, a kam se dostane příjezdový kamion s jeřábem. Postačí pouze zajistit tyto podmínky a dohodnout se s pronajímatelem na délce pronájmu, a pak už můžete box začít využívat. Jestliže bude umístěný na vaší parcele hned za domem, máte v podstatě všechny věci při ruce a nebude nutné kvůli každé drobnosti někam daleko dojíždět, což bývá například při zajištění skladových prostor u stěhovacích firem.

Kontejnery jsou zhotovené tak, aby chránily jejich obsah před všemi povětrnostními vlivy, včetně těch extrémních, jako je bouřka, krupobití, silný vítr, sněhová vánice, prudký liják, ledovka a podobně. Zároveň díky uzamykatelným vratům bude obsah zabezpečený před nezvanými hosty.