Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Jaká je nejlepší podprsenka


Očekáváte-li v této stati recenzi na dámské podprsenky, pak se musíte obrátit k jinému zdroji, protože nemáme žádný důvod se vyzdvihováním tohoto vynálezu zabývat. Spíše naopak se zde zmíníme o pravdivých faktech, které zveřejňují mnozí odborníci včetně lékařů, abychom upozornili na jistá úskalí podprsenek, zejména při dlouhodobém a pravidelném nošení.

žena ve spodním prádle

Podprsenka je jako berle – každý z vás ví, že berle jsou podpůrný prostředek dočasného charakteru, kdy pomáhají poškozené dolní končetině v rehabilitačním cvičení, anebo slouží lidem v seniorském věku, jestliže nohy už nejsou natolik spolehlivé, jako v mládí. Kdybychom ovšem berle využívali den co den i v době, kdy je tělo naprosto zdravé a není k podpírání berlemi důvod, za určitý čas začnou ochabovat svaly na nohou a jednoho dne nás bez berlí neunesou. Fyzické tělo máme zkrátka od toho, abychom se pohybovali a přiměřeným způsobem zatěžovali svalový aparát.

ženské poprsí

Jestliže budete nosit podprsenku příliš dlouho a pravidelně, vaše ňadra přestanou podpírat svaly hrudního koše, a namísto přirozeného hezkého tvaru se poprsí zdeformuje. Bude povislé a rozhodně ne tak pěkné, aby se líbilo nejen vám, ale také vašemu partnerovi. A ruku na srdce – ženská ňadra jsou přece jen pro většinu mužů obrovským erotickým symbolem a nedovedou si představit, že by je ženy neměly. Ve skutečnosti nejde ani tak o jejich velikost, ale spíše o jejich přirozený tvar.

Nejlepší podprsenka je žádná podprsenka – chcete-li zformovat poprsí do požadovaného tvaru pro některé typy šatů či halenek, využijte raději neviditelnou podprsenku neboli pásky na prsa, ale jinak podprsenku nenoste vůbec. Dopřejte ňadrům přirozený tvar a máte-li pocit, že jsou vaše bradavky viditelné, můžete je zakrýt nalepovacími kryty bradavek. Poslouží mnohem lépe, než svírací podprsenkový korzet, jehož nošení nemá žádné přínosné opodstatnění.