Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Co s sebou rozhodně nezapomenout při výletu na bazén

Plavky

Co by to bylo koupání bez plavek? Pokud neholdujete nudapláži, na bazéně se bez tohoto kousku rozhodně neobejdete. Ať už preferujete jednodílné, bikiny nebo jako muž máte výběr také velký, plavky jsou základním vybavením, bez kterého se téměř všichni plavci na koupaliště nevydají. Na jaký styl vsadíte a jestli si v plavkách spíše zaplavete v chladné vodě nebo se opálíte na horkém slunci záleží na vás. Ať tak či onak, pokud plavky ještě nemáte, v obchodech už se nyní je po čem porozhlédnout a možná přichází čas na to sehnat k nim i nějaké příjemné a lehké letní šaty.

Sluneční brýle bazén

Jídlo a pití

Součástí prakticky většiny bazénů je stánek s občerstvením. Pokud se ale podíváte na nabídku, možná vás v letních parnech na hranolky s tatarkou nebo langoš rychle přejde chuť. Misku s čerstvým a šťavnaté ovocem byste v jejich nabídce pravděpodobně nenašli, a proto se někdy hodí vzít si vhodnější svačinku z domu. Přibalit si ji s sebou můžete nejen v případě, že držíte štíhlou linii, ale také ve chvíli, kdy s sebou berete na bazén menší děti.

Nohy v bazénu

Kosmetická taška

Ranní make-up si na bazéně nejspíš dělat neplánujete, i tak se vám ale bude hodit několik věcí, které při přípravě do vody určitě využijete. Často se doma zapomíná ručník, bez kterého se na koupališti obejdete ale jen velmi těžko. Někdy je lepší nabalit s sebou rovnou dva, zvláště v případě, že jeden chcete využít jako podložku k vyhřívání pod horkými paprsky. Určitě nezapomeňte ani na gumičku do vlasů, a to nejen v případech, že plavete ráda. Možná vám usnadní rozčesávání dlouhých vlasů po aktivních chvílích strávených v chladné vodě. A nakonec nenechte doma ani opalovací krém a sluneční brýle. Lépe totiž pokožku před agresivním sluncem a UV zářením nejspíš ochránit nedokážete. A když už tyto věci máte, můžete konečně vyrazit. Tak příjemné koupání!