Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Auto z bazaru


Já auto beru už něco, co je úplně samozřejmé, protože v dnešní době předpokládám, že úplně každý člověk bude mít doma nějaký automobil. Samozřejmě, že pokud nemáte peníze a pořizujete si automobil někde z bazaru, tak na tom není vůbec nic špatného. Například já patřím k těm lidem, kteří mají rádi naši zemi a šetří planetu, a to znamená, že si nerada kupuji úplně nové oblečení, hlavně ne tu fast fashion, což znamená rychlá móda. Tohle nemám ráda. Jenom někdo něco vymyslí, a to na chvíli. Je to třeba například dva nebo tři měsíce populární a potom už to není populární, už to není moderní, takže to většina lidí vyhodí.

Líbí se mi luxusní auta.

A tohle samozřejmě může být i s automobilem. Proto si automobil vždycky kupuji z druhé ruky. Nejlépe někde z ověřeného autobazaru. Samozřejmě, není to vždy úplně nejlevnější. Mám ráda takovou střední třídu anebo vyšší třídu aut. Automobily mám opravdu hodně ráda a beru je také jako výraz své image, stejně tak jako moje vlasy. Ano, jsem prostě ženská a mám ráda upravené krásné vlasy a k tomu potřebují i luxusní automobil. Líbí se mi černé sedany, to jsou moje opravdu nejvíce oblíbená auta a pokaždé, když jedu kolem autobazaru, tak mám úplně nutkání si nějaký automobil koupit.

Sportovní auta vypadají skvěle.

Vy si možná říkáte, že jsem taková, že šetřím přírodu, tak proč bych si kupovala druhé nebo třetí auto? Tohle je úplně něco jiného, protože to nakupuji už z autobazaru. Je to vlastně automobil z druhé ruky. Není to úplně nové, navíc já vždycky, když už nechci automobil, který si koupím z autobazaru, tak ho prodám. Samozřejmě asi hodně pod cenou, možná tak za poloviční cenu a každý třetí člověk to také využije, takže vlastně jeden automobil slouží třem lidem a myslím si, že to je velice ekonomické a také ekologické. Protože taková starší auta si většinou kupují lidé, kteří mají čerstvý řidičák a chtějí si pořádně vyzkoušet řízení.