Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Auto a motorka

Máte doma automobil? Pokud ano, tak předpokládám, že také máte řidičský průkaz. A i když znám také dva lidi, kteří velice často řídí bez řidičského průkazu. Abych pravdu řekla, tak je to velice nebezpečné a riskantní. A to nemluvím o tom, že řídit bez řidičáku se vůbec nesmí. Já sice řidičský průkaz nemám, ale nikdy jsem bez řidičského průkazu auto neřídila. Akorát jsem si zkoušela řídit motorku, která mě také baví a je to skvělý zážitek. Nebyla to sice dětská motorka, bylo mi třináct let a já jsem jezdila takovou cross motorku. A opravdu hodně mě to baví, protože navíc mám opravdu moc ráda adrenalin, takže tato motorka pro mě byla naprosto ideální.

Přítel má pěknou motroku.

Také mě těšil fakt, že je to cross motorka, na které také jezdí můj kamarád Jenomže mému kamarádovi už bylo šestnáct let, takže se mu to opravdu dařilo a samozřejmě, že už na cross motorku mě řidičské oprávnění. A navíc jsem si vždycky říkala, že ten, kdo má automobil nebo jakoukoliv motorku, tak je také velice šťastný, protože mu to ušetří opravdu spoustu času a energie. Protože si vzpomínám, že když jsem také ještě měla automobil, tak jsem ani nemohla řídit, protože jakmile jsem si udělala řidičský průkaz, tak jsem dostala epileptický záchvat.

Motorka mě baví.

Řidičák jsme si tady dělal úplně zbytečně, což mě opravdu moc vadilo, protože jsem za to dala zbytečné peníze pryč. Takže jsem doma měla sice už koupený automobil, který ale potom řídil můj přítel. Tady jde alespoň vidět, že i když si člověk udělá řidičský průkaz na automobil, tak neznamená, že ten automobil bude vždycky moct řídit. Nikdy člověk neví, co mu osud připraví do cesty. Jsou různé okolností, kdy to prostě nejde a člověk to musí respektovat, protože někdy je opravdu důležité, aby člověk byl v bezpečí, a to včetně i lidí okolo. Já jsem smutná z toho, že pokud mi epilepsie nezmizí, tak nemohu nic řídit.