Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Ale co je dnes důležité pro investice?

Do čeho je v současné době, která je poznamenaná inflací nejlepší investovat? Pokud již máte ve vaší firmě již vše zařízené, máte kvalitní firemní vozový park, nové kanceláře, velké vlastní skladové prostory, tak další investice a to dlouho do budoucna, je ta, že se můžete zaměřit na produkt pod označením hypotéka na pozemek Hypoteka-bez-registru.

potřebujete hypotéku

Zde u nebankovní společnosti vám vyjdou vstříc, nebudou mít takové požadavky jako pracovníci bankovního institutu. Je zde také například v jejich nebankovních nabídkách tolerance záznamů, které mohou být v registrech. Jaké jsou další výhody? Nic neplatíte předem. A splatnost nebankovní hypotéky bez registru může být až velmi dlouhých třicet let. A to ještě navíc tuto hypotéku bez registru máte možnost splatit i dříve a to bez nějakých sankcí. Také je zde tolerance nižšího příjmu vaší firmy a kvalifikovaní zaměstnanci nebankovní společnosti vám nechají nastavit vaše splátky tak, aby byly bez problémové k vašim platebním firemním možnostem.

koupíme pozemek

Takže máte nyní možnost dosáhnout na finanční produkt, který je nabízen pod označením hypotéka na pozemek. Pokud budete potřebovat poradit v této věci jeho získání, tak samozřejmě, že kvalifikovaní zaměstnanci nebankovní společnosti vám tuto radu ochotně poskytnou. Měli byste moc neváhat. Lukrativních pozemků u nás v České republice již moc není, a i když jsou jejich ceny vysoké, tak je to pořád velmi dobrá investice. A to ani nemusí být v dosahu pozemku inženýrské sítě, solární panely mohou v případě umístění na pozemky umístěných mobilních domů důležitou elektřinu nahradit. A jak to vypadá, ceny pozemků již dolů nepůjdou, lidé moc dobře vědí, že současná inflace je na tak vysokém stupni, že se nevyplatí peníze šetřit. Proto všichni, nebo většina, nešetří, ale investují. A to nejen do pozemků, ale také i do nemovitostí.